Piłkarski Talent

Ocena piłkarza

Juniorów Senior graczy
Narodowosc



1. Samuel Griffiths ø: 5 Stafford Rangers F.C.
2. Conor Stephen Townsend ø: 5 Hull City FC
3. Dávid Kerékgyártó ø: 5 Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
4. Rashid Bertrand ø: 5 Bath Road Ambassadors
5. Kevin Sullivan ø: 5 Uitvlugt Warriors FC
6. Akel Clark ø: 5 M.S.C. Lions FC
7. Alinani Mounter ø: 5 Eton Manor Football Club
8. Fabian Brown ø: 5 (ehem.) Nuneaton Town
9. Philbert Moffat ø: 5 Majestic Flickers
10. Kester Jacobs ø: 5 Alpha United
11. Sherwin Morris ø: 5 Alpha United
12. Emerick Williams, ø: 5 Beacons Bartica
13. Shawn David ø: 5 Buxton United FC
14. Shaun Johnson ø: 5 Tobago United
15. Cheng-Yi Lin ø: 5 Taiwan Physical Education College
16. Po-Hao Chen ø: 5 Taipei City Tatung FC
17. Ming-Han Chiang ø: 5 Tainan County
18. Hao Wei Chen ø: 5 Beijing Baxy F.C.
19. Pai-Ho Wu ø: 5 Futbol Club De Movimiento Agresivo
20. Chun Ching Wu ø: 5 Hunan Xiangtao
21. Pin-Hsien Lee ø: 5 Taipei Red Lions FC
22. Po-Cheng Lin ø: 5 Taiwan Physical Education College
23. Kuang Tien Chung ø: 5 Taipei City Tatung FC
24. Sheng-Hsin Wei ø: 5 Taiwan Physical Education College
25. Kun-Chi Lu ø: 5 National Sports Training Center (N.S.T.C.)
26. Chao-Hsun Yang ø: 5 National Sports Training Center (N.S.T.C.)
27. Meng-Hsuan Hsieh ø: 5 Taiwan Physical Education College
28. Nick Havermans ø: 5 KVC Westerlo
29. Gorkem Camoglu ø: 5 FC Moreda Uccle
30. Guy Dufour ø: 5 KSV Roeselare
31. Julien Taglang ø: 5 RC Strasbourg Alsace
32. Philip Appiah ø: 5 Liberty Professionals
33. Aleksandr Petrovich Nevokshonov ø: 5 FK Spartaks Jūrmala
34. Aleksandrs Bričkus ø: 5 SFK Varavīksne
35. Aivis Zorģis ø: 5 SFK Varavīksne
36. Antonio Savino ø: 5 ASD Racale
37. Malik Jeremiassen ø: 5 G-44 Qeqertarsuaq
38. Matthew Morosoli ø: 5 Paddock Wood FC
39. Thierry Onana ø: 5 AS Fortuna de Mfou Yaounde
40. Hristos Tsakirakis ø: 5 Aris Thessaloniki
41. Yesinge Jimenez ø: 5 Once Caldas
42. Frederick John Woodman ø: 5 Newcastle United
43. Shaun Carson ø: 5 Kinross United FC
44. Gustavo Esicua De Paulo Da Nóbrega E Silva ø: 5 Pembroke Athleta FC
45. Cesar Eiti Kestring ø: 5 Auburn Warhawks (Auburn University at Montgomery)
46. Christian Gjerde ø: 5 Spjelkavik IL
47. Yannick de Wit ø: 5 Go Ahead Eagles Deventer
48. Wesley Hansler ø: 5 Go Ahead Eagles Deventer
49. Erik Wijnbergen ø: 5 Go Ahead Eagles Deventer
50. Carsten Christensen ø: 5 Aalborg BK
Copyright © 2006 - 2018 Fussball-Talente.com. All Rights Reserved.
Tell your friends about the content on this site: Twittern Auf Facebook teilen