Piłkarski Talent

Ocena piłkarza

Juniorów Senior graczy
Narodowosc



1. Christian Gjerde ø: 5 Spjelkavik IL
2. Antonio Savino ø: 5 ASD Racale
3. Joe Luwi ø: 5 Kossa FC
4. Daniel Ndi ø: 5 Sporting Club Accra
5. Benoît Lambert ø: 5 Avenir Sportif de Gouzon
6. Shaun Carson ø: 5 Kinross United FC
7. Akel Clark ø: 5 M.S.C. Lions FC
8. Alinani Mounter ø: 5 Eton Manor Football Club
9. Kester Jacobs ø: 5 Alpha United
10. Ming-Han Chiang ø: 5 Tainan County
11. Pin-Hsien Lee ø: 5 Taipei Red Lions FC
12. Po-Cheng Lin ø: 5 Taiwan Physical Education College
13. Andrejs Bezļepkins ø: 5 SFK Varavīksne
14. Bradford Evan Rusin ø: 5 HB Køge
15. James Naka ø: 5 Western United FC
16. Antonio Coppola ø: 5 TSV Collenberg 1947
17. Momodou Jallow ø: 5 TSV Burgau 1882
18. Daniel Noll ø: 5 FV 2016 Brehmbachtal
19. Useni Joshua Oshagve ø: 5 Kalighat Milan Sangha Football Club
20. David Jovanović ø: 5 TSV Häfnerhaslach
21. Vincent Marques Vallade ø: 5 Entente Sportive Evaux Budelière (ESEB)
22. Kaan Akin ø: 5 FC Solothurn
23. Rostand Tchamba ø: 5 CA Newell's Old Boys
24. David Oroshi ø: 5 FK Austria Wien
25. Thibaud Piollet ø: 5 ES Ahun
26. Alexis Alfonso Ugarte ø: 5 Jeunesse Sportive Chambonnaise
27. Julien Dumontaux ø: 5 FC Dontreix
28. Patrick Fischer ø: 5 TSV 1892 Ittlingen
29. Kyohei Noborizato ø: 5 Kawasaki Frontale
30. David Manuel Frescata Azinhaga ø: 5 Valenças Sport Club
31. Luís Gonçalo Dias Gomes Pinheiro ø: 5 Sporting Clube Pombal
32. Gareth Thomas Mulligan ø: 5 Gateshead FC
33. Tomáš Beneš ø: 5 SK Uhelné sklady Praha
34. Michal Gabriška ø: 5 SK Uhelné sklady Praha
35. Petr Kořánek ø: 5 SK Uhelné sklady Praha
36. Petr Zachař ø: 5 SK Uhelné sklady Praha
37. Martin Nygård ø: 5 Enebakk IF
38. Kot Choi N'guen ø: 5 Strømsgodset IF
39. Alejandro Avallay ø: 5 CA San Lorenzo de Almagro
40. Mohammed Ismaïla Tanko ø: 5 Aduana Stars FC
41. Kwame Adjei Bekoe ø: 5 Heart of Lions
42. Mohamed Kojo Alhassan ø: 5 Medeama SC
43. Nana Oseï-Berkoe ø: 5 KSK Maldegem
44. Juha Leukkunen ø: 5 Laajasalon Palloseura (LPS)
45. Niko Ruuth ø: 5 Laajasalon Palloseura (LPS)
46. Kelvin Adekola-Olabiyi ø: 5 FC Vaajakoski
47. David Uskokovic ø: 5 FC Bramois
48. Enoch Asare ø: 5 Medeama SC
49. Yahaya Nassam Hanan ø: 5 Medeama SC
50. Améth Tidiane Guing ø: 5 Diambars de Saly Dourbel
Copyright © 2006 - 2019 Fussball-Talente.com. All Rights Reserved.
Tell your friends about the content on this site: Twittern Auf Facebook teilen