Branky: 3xSvoboda, 2xJaneček, Dokládal, Burianek. -

Sestava Určice:  Bábek - Janeček, Svoboda, Štefek, Tománek, Skyva Buránek, Dokládal, Petružela, Vajdečka, Znojil, Hála, Buriánek Eliáš.

HANÁ PROSTĚJOV - URČICE  1:2 (0:1)

Branky: 48.Žvátora  -  7.,63.Frodl

Sestava Určice:  Rotschedl - Mlčoch, Dudík, Kouřil, Juryšek, Švarc, Pavelka, Fródl, Srovnal, Gréza, Rolný.

OTASLAVICE B - URČICE B  6:5 (4:2)

Branky:  21.Tkáč, 30.Rieger,41. Chvojka. 44.,57.Hon, 84.Drexler - 12.Mašek, 45.Vodák, 72.,76.Vaverka, 87. Halouzka (PK).

Sestava Určice:  Pospíšil - Grulich, Javořík, Menšík, Fréhar, Hudský, Rus, Halouska, Vaverka, Mašek, Kiška, Vodák, Petyrek, Ježek, Paul.

Ve středu 5. června v podvečer proti sobě na hřišti v Otaslavicích v dohrávce 23. kola nastoupilo místní béčko proti našemu. O vyložené šance na obou stranách nebyla od počátku utkání nouze. Při porovnání výkonu brankářů byl ten domácí o poznání úspěšnější. Hned ve 2. minutě si Halouzka obhodil otaslavského brankáře, ale v rozhodujícím momentě se míč  dostal mimo dosah jeho kopaček. Ve 12. minutě se ke střele z hranice velkého vápna odhodlal Mašek a vedli jsme 1:0. Ve 21. minutě po rohovém kopu trefili domácí hráči tyč a z dorážky Tkáč vyrovnal na 1:1. Po půl hodině hry se do  do naší branky trefil z blízka Rieger a Otaslavice vedly 2:1. V závěru prvního poločasu přidali domácí další dvě branky. Postarali se o ně Chvojka a Hon. To ještě nebylo všechno. Ve 45. minutě přihrál Halouzka volnému Vodákovi, který snížil stav na 2:4. Po změně stran zaujala střela domácího Frehara z 25 metrů, která skončila na břevně. Brankář se stačil pouze podíval, kde míč skončil. Když si v 57. minutě u zadní tyče počíhal Hon a z blízka dopravil míč za brankovou čáru, zdálo se být o výsledku zápasu rozhodnuto. Proti byl Vaverka, který dvěma slepenými góly vymazal třígólové vedení domácích. Jenže v 84. minutě se ke střele z větší vzdálenosti odhodlal Dreksler a po nevydařeném zásahu brankáře skončil míč v síti 6:4. Konečný výsledek utkání stanovil v 87. minutě Halouzka, který bezpečně proměnil pokutový kop – 5:6.

Branka:  80.Sosík.

Sestava Určice:  Pospíšil - Makoš K., Petyrek, Sosík, Pavelka, Opálka, Vaverka, Makoš J. Melka, Svačina, Nováček, Srovnak, Černý, Gábor.

URČICE B - DRŽOVICE 0:2  (0:2)

Branky:  -  3.Furmanets, 38.Kolkop

Sestava Určice:  Vodák - Čajan, Ježek, Rotschedl, Javořík, Pospíšil, Menšík, Fréhar, Hudský, Mlčoch, Petyrek, Hanzelka, Opálka, Svačina.

žk:65.Vaverka, 90.Vičar.

Sestava Určice:  Vičar - Grulich, T.Gottwald (71.Škrabal), Mariánek, Mašek(81.Svačina), P.Gottwald (90.Fréhar), Piňos, Slezák, Kiška(81.Paul), Vaverka, Rus -   Navrátil, Hýbl.

ŽK. Grulich  -  Vaverka

Sestava Určice: Pospíšil - Sysel, Jeglík, Petyrek, Sosík, Opalka, Vaverka Makoš J, Melka, Svačina, Nováček, Mlčoch, Makoš Kevin, Pavelka Matěj, Černý, Srovnak, Gábor,Pavelka Tomáš.

URČICE - KRALICE  4:2  (1:0)

Branky: 27.,37. T.Pavelka, 39.,49.Švarc  -  46.Čergel, 50.Václavek.

Sestava Určice: Rotschedl - Mlčoch, Dudík, Kouřil, Juryšek, Švarc, Pavelka, Frodl, Srovnal, Gréza, Rolný..

PIVÍN - URČICE  1:9 (0:3)

Branky:  34.Zdráhal -  Svoboda 6x, Janeček 2x, Buriánek.

Sestava Určice: Bábek - Janeček, Svoboda, Štefek, Tománek, Skyva, Buriánek, Dokláddal, Faltýnek, Hála, Petružela, Vajdečka.

Branky: 46. Sehnálek - 3x Sosík, Melka.

ŽK: Vyoral, Dostál - Jeglík, Sosík, Vaveka, Melka.

Sestava Určice: Pospíšil - Jeglík, Rosenberg, Petyrek, Sosík, Opálka, Vaverka, Melka, Svačina, Nováček, Pavelka, Makoš, Štolba, Srovnal, Kouřil, Pavelka.

URČICE B – BRODEK u KONICE 0:6 (0:3)

Branky: - 21.Zemánek, 26.,37.Kamený, 49.Grepl, 76.,83.Koudelka

ŽK: Krajíček, M.Pospíšil - Zemánek, Burget,

Sestava Určice: Pospíšil Patrik - Hudský, Mlčoch, Petyrek, Ježek, Vodák, Rotschedl, Krajíček, Halouzka, Hanzelka, Javořík, Pospíšil Miloslav, Menšík.

Béčko si v prvním poločase vytvořilo několik nadějných příležitostí ke vstřelení gólu, ale ani jednu na rozdíl od hostujícího mužstva neproměnilo. Postupně se do naší sítě trefili ve 21. minutě R. Zemánek a ve 26. a  37. minutě Kamený. V závěru prvního poločasu dostali naši hráči možnost snížit vedení hostujícího mužstva. To by museli proměnit pokutový kop. Jeho exekutorem stejně jako nedávno proti Nezamyslicím byl Javořík, ale ani tentokrát neuspěl. Po změně stran, hned z prvního útoku hosté naznačili jakým směrem se bude průběh utkání vyvíjet . Kamený šel již sám na našeho gólmana, místo střeli volil kličku po které se mu již zakončit nepodařilo. Ve 49. minutě tomu bylo jinak. Útočníci Brodku pronikli po pravém křídle do velkého vápna a Grepl mířil přesně – 0:4. V dalším průběhu hry se Béčku podařilo několikrát ohrozit hostující branku, ale bez gólového efektu. Nejprve Halouzkovu  střelu gólman kryl vzápětí Hanzelkův střelecký pokus skončil nad brankou. V 75. minutě neuspěl ani na dvakrát Javořík.  Dílo zkázy našeho mužstva v závěru utkání završil dvěma góly Koudelka.

Neděle 19.5.2024 :

URČICE - MOSTKOVICE  4:2 (3:1)

Branky: 3.,48.Svoboda, 9.dokládal, 15.Janeček - 25.Kypěna, 48.Kameník.

Sestava Určice: Bábek - Janeček, Svoboda, Štefek, Tománek,Skyva, Buriánek, Dokládal, Jeglík, Pospíšil, Faltýnek, Hála, Petružela, Znojil.

BRODEK u PŘEROVA - URČICE A  2:0  (2:0)

Branky: 3.Složil, 34.Kaďorek  -

ŽK: -  Mašek, Slezák.

Sestava Určice: Vičar - T.Gottwald, Svačina (64.Solano), Mariánek(54.Paul), Mašek, Piňos, Slezák, Kiška, Vaverka, Šrabal(82. Hýbl), Rus -  P. Gottwald,

Zápas v Brodku pro nás začal jak nejhůře mohlo. Již ve 3. minutě se po chybě obránce dostali domácí k míči a po centru do malého vápna Složil otevřel skóre utkání 1:0. Po čtvrthodině hry mohlo být ještě hůře. Po rohovém kopu si brankář se střelou Bučka poradil, dorážka již cestu do sítě našla. Naštěstí pro nás z ofsajdu. První ohrožení brodecké branky přišlo až ve 20. minutě. Piňosovu střelu z trestného kopu na zadní tyč brankář s potížemi kryl. Chvíli na to se ke střele z dálky odhodlal Svačina, ale branku těsně minul. Ve 34. minutě střelou ze 30 metrů ke vzdálenější tyči zajistil Kaďorek domácím dvou gólové vedení. Po uvedení míče do hry připravily Určice pro diváky zajímavý okamžik. Střela od půlicí čáry zamířila neomylně ke spojnici tyče a břevna a nejistý a možná zaskočený brankář měl plné ruce práce s vytěsněním míče nad branku. Druhý poločas se odvíjel v podobném duchu jako ten první. Naši branku nejčastěji ohrožoval kapitán Bůček. V závěru utkání se naši hráči přece jen dostali častěji na dostřel domácí branky, ale ke gólu to nevedlo. Body jsme z Brodku nedovezli. Jediné co nás může alespoň trochu těšit je, že ani jedno z mužstev se kterými bojujeme o záchranu na domácím hřišti nebodovalo.

Připomínám ve středu 22.5. 18:00 schůze.

VYsledky 11.-12.5. 2024

Středa 8.5.2024:

URČICE - TROUBKY 2:4  (2:2)

Branky: 1.Vaverka, 43.Sosík - 12.Zatloukal, 19.Borek, 47.,48. Vojtášek.

ŽK: Opálka -  Hořín.

Sestava Určice: Pospíšil - Opálka, Svačina, Petyrek, Sysel, Jeglík, Sosík, Pavelka, Vaverka, Melka, Nováček, Gábor, Rosenberg, Makoš, Štolba, Mlčoch, Srovnal, Černý.

URČICE B - VRAHOVICE 1:0  (1:0)

Branka:  10.Vičar -

ŽK: Kiška, Vičar -

Sestava Určice: Pospíšil, Hudský, Kiška, Rus, Paul, Mašek, Vaverka, Vičar, Grulich, Piňos, Ježek, Sosík, Jeglík, Petýrek, Svačina.

Ve středu 8. května se na hřišti v Určicích střetlo v dohrávaném utkání okresního přeboru naše Béčko s mužstvem Vrahovic. V úvodu utkání se dostal do šance hostující Koriťák, ale vhodné zakončení prováhal. Béčko se do první šance dostalo v 10. minutě a hned z toho byl gól. Po pravém křídle pronikl do blízkosti velkého vápna Mašek, poslal centr ke vzdálenější tyči, kde se nacházel Vičar a ten zamířil do protipohybu brankáře – 1:0. Chvíli na to vyzkoušel pozornost hostujícího gólmana autor úvodní branky, míč skončil v jeho náručí. V 16. minutě se ocitl ve sto procentní šanci vrahovický Bross, ale vystřelil těsně mimo. Vzápětí přihrál Bross zcela volnému Kalandříkovi ovšem i on zakončoval mimo tři tyče. Ve 20. minutě domácí Piňos vystřelil nad břevno. Vzápětí po faulu Hatleho stejný hráč vystřelil mimo branku. V poslední minutě prvního poločasu se ocitl hostující Koriťák sám před brankářem Pospíšilem, ale ten jej vychytal. V úvodu druhé půle se po hrubé chybě určické obrany dostal k míči Bross. Brankář Pospíšil jeho střelu vytěsnil na roh. Po hodině hry poslal Piňos míč z rohového kopu na zadní tyč kde číhal Kiška, který branku minul. V 71. minutě Hatle z trestného kopu ze 17 metrů přihrál Koriťákovi, ale byl z toho pouze roh. V závěru utkání se domácí mužstvo soustředilo spíše na obranu než na útočení. Vzhledem k tomu, že hosté nic nebezpečného nevymysleli, zůstali všechny body v Určicích.

Sobota 11.5.2024:

3.turnaj starších přípravky

9:30 hod. pořadatel URČICE

Sraz hráčů v 8:30 hod.

BEDIHOŠŤ - URČICE  1:13 (0:10)

Branky: 7x Šimon Svoboda, 2x vojtěch Tománek, 2x Filip Janeček, 1x Vojtěch Dokládal - Alexandr Heitzer

Sestava Určice: Bábek - Janeček, Svoboda, Štefek, Tománek, Skyva, Buriánek, Dokládal, Pospíšil, Jeglík, Faltýnek, Hála, Petružela, Znojil.

Středa 29. 5. 2024 17:00

HANÁ PROSTĚJOV - URČICE

. URČICE A - MOHELNICE  1:0  (0:0)

Branka: 88.Kiška

ŽK: Vaverka - Vokoun, Dunovský

Sestava Určice:  Vičar - Mariánek, Piňos, P.Gottwald, Paul( 61.Petyrek), Svačina(76.P. Halouzka), Slezák, Kiška, Vaverka, Škrabal(93.Hudský), Rus - P.Gottwald,  Hýbl,

Ve vyrovnaném prvním poločase si ani jedno z mužstev nevytvořilo žádnou gólovou příležitost. Hosté často končili v ofsajdové pasti. Ve 24. minutě se do šance dostal mohelnický Kubík a byl z toho roh. Vzápětí na druhé straně skončil trestný kop z kopačky Vaverky v zámezí. Před odchodem do šaten zaujala diváka otočka Masopusta, ale míč skončil mimo tři tyče. Chvíli na to ještě  napálil určický Piňos míč z trestného kopu do tříčlenné zdi. Po změně stran 2x ohrozili hosté branku střeženou Vičarem. Nejprve po rozehraném rohovém kopu Kuželou vystřelil Pinkava vysoko nad branku. Vzápětí se do šance dostal Srdýnko, ale gólman si s jeho zakončením poradil. Postupem času měli domácí hráči míč častěji na kopačkách. Nejčastěji neúspěšně ohrožovali branku po rohových kopech. V 70. minutě po jedno z nich  Piňos našel hlavu Slezáka,  který zamířil do míst kde stál brankář. Rozuzlení zápasu přišlo až v 88. minutě. Střídající Halouzka prošel s míčem na kopačkách po levém křídle až do blízkosti velkého vápna. Přesně přihrál Kiškovi, který střelou podél vybíhajícího gólmana vystřelil ke vzdálenější tyči – 1:0. Závěr utkání si i za cenu taktického zdržování hry Určice pohlídaly a poprve na jaře doma vyhrály.

Neděle 12.5.2024 :

URČICE - RADSLAVICE 5:0 (5:0)

Branky: 6.Nováček, 11.J.Makoš, 31.Sosík, 39.Svačina, 44.Sysel. -

ŽK:  Jeglík - Děrda .

Sestava Určice:  Pospíšil - Sysel, Nováček, J.Makoš, Jeglík, Rosenberg, Petyrek, Sosík, Opálka, Vaverka, Melka, K.Makoš, Svačina, Srovnal, Mlčoch, Černý, Gábor,

SMRŽICE - URČICE B  3:6  (1:3)

Branky: 7.,79.Vitásek, 55.Kotlár - 7. Vaverka, 31.Mašek, 37.Halouzka, 81.,90.Rus, 90.Kiška.

Sestava Určice: Vodák, Javořík, Kiška, Rus, Hudský, Mašek, Petyrek, Paul, Halouzka, Svačina,Rosenberg, Vaverka, Piňos, Pospíšil, Ježek.

Utkání okresního přeboru ve Smržicích, které hostily naše Béčko začalo pěkně zostra. Již ve 2. minutě po nenápadné akci trefil určický Mašek tyč. Po následující akci se již skóre utkání  měnilo. Postaral se o to po rohovém kopu hlavou Vaverka. V následujícím průběhu hry předvedli i domácí, že dokáží nebezpečně zaútočit. Hned 2x se o to postaral Richter. V 7. minutě pronikl  poměrně lehce do velkého vápna Kotlár, přihrál Vitáskovi a bylo vyrovnáno 1:1. V 10. minutě zaváhal domácí brankář při odkopu míče, když trefil Vaverku. Jeho střela skončila autem. Po půlhodině hry vystřelil z 12 metrů Mašek. Brankář se neúspěšně snažil míč rukou vyrazit, ale jeho cestě do sítě zabránit nedokázal. Když ve 37. minutě zvýšilo béčko vedení na rozdíl dvou branek zdálo se, že bychom mohli utkání dovést do vítězného konce. Celá akce se zrodila tak, že se míč od břevna odrazil před zcela volného Halouzku, který již věděl co s ním – 1:3. Domácí vstoupili do druhého poločasu bojovně. Byli nebezpeční při přechodu do útoku, kdy na centrované míče nabíhala  mnohdy i trojice rychlonohých útočníků se kterými si mnohdy obrana nevěděla rady. Po jedné takové akci v 55. minutě skóroval Kotlár – 2:3. Chvíli na to se vyznamenal gólman Vodák, který kryl hned dvě střeli Vitáska. V 79. minutě zaútočila dvojice Kotlár – Vitásek a druhý jmenovaný zakončoval do prázdné branky – 3:3. Drama bylo na světě. V tu chvíli by si jen málo kdo vsadil na to, že utkání skončí pro Smržice debaklem. Již v 81. minutě vrátil béčku vedení Rus střelou z velkého úhlu. V závěru utkání mohl zařídit vyrovnání Mirga, ale vhodný okamžik na zakončení prováhal. V nastaveném čase domácí obrana zcela propadla a dovolila Kiškovi a Rusovi navýšit vedení béčka až na konečný výsledek 3:6.