Napsat komentář

Aktuality

Nejbližší program našich mužstev

A mužstvo – MU, Ne 28.04. 13:30, TJ Sokol Ruda – SKS

Dorost – MU, Ne 05.05. 10:15, Stochov / Řevničov – TJ Sokol Smečno (hř. Stochov)

Výsledky uplynulého víkendu

A mužstvoMU, Ne 21.04. 17:00, SKS – SK Pavlíkov B 8:1 (3:1)

Dorost – MU, Ne 21.04. 10:15, Stochov / Řevničov – SK Stehelčeves 0:9 (0:8)

MU – mistrovské utkání

Rozpis zápasů A týmu SK Sparta Řevničov sezóny 2023/2024

Rozpis zápasů dorostu SK Sparta Řevničov sezóny 2023/2024

Rozpis zápasů starší přípravky SK Sparta Řevničov sezóny 2023/2024

Přehled akcí na hřišti v roce 2024

• 08.06.2024 – Dětský den od 14:00 hod.
  • 29.06.2024 – Ladies cup VI od 09:00 hod.
  • 29.06.2024 – Pouťová zábava od 20:00 hod.
  • 20.07.2024 – Memoriál Vladimíra Šrytra od 10:00 hod.
  • 03.08.2024 – Letní kino od 21:30 hod.
  • 30.11.2024 – Rozsvícení vánoč. stromečku a lampion. průvod od 17:30 hod.
  • 31.12.2024 – Silvestrovský fotbálek od 13:00 hod.

21. mistrovský zápas

Na domácím hřišti osmigólová nadílka do sítě Pavlíkova

8:1 (3:1)

SK Pavlíkov B

21. kolo 21. 4. 2024 | 17:00

SK Sparta Řevničov: Tomeš P. – Tóth, Vait, Kočí, Fujera – Murčo (Beneš), Čech (Sedlák Jiří), Pedál (Hanzlík), Skoupý F. – Skoupý L., Sedlák Jan (Kapr)

Trenér: Urbanovič

Asistent: Bohatý T.

Branky: Skoupý L. 3x, Sedlák Jan 2x, Skoupý F., Fujera (PK), Sedlák Jiří

Rozhodčí: Vodrážka – Šaroch, laik Bobák

Doslova ani zimní počasí nenarušilo další kolo okresních soutěží. Náš celek se představil na domácí půdě, když do arény dorazila rezerva Pavlíkova. Tu jsme na podzim na jejím hřišti dokázali porazit 3:0. Dnešní utkání odřídil jako hlavní sudí Vodrážka, na lajnách mu vypomohli Šaroch a jako laik z našich řad Bobák.

Dnes jsme postrádali Juna, Přibyla a Petráčka. Do utkání jsme vstoupili ledabyle, jako bychom byli snad ještě v šatně. Hosté toho dokázali využít v sedmé minutě, když přišel vysoký nákop, nechali jsme se ve vápně tělem odstrčit a Kraus poslal míč pod břevno 0:1. Na odpověď ale domácí příznivci nečekali dlouho. Hned za dvě minuty jsme utekli po levé straně, přišel prudký centr do vápna a na přední tyči uklidil do kasy Filip Skoupý 1:1. Následně přišla, alespoň co se branek týče, hluchá pasáž. Obrovské šance spálil Pedál, když míč hlavou na zadní tyči poslal vedle, dále Honza Sedlák, který zůstal ve vápně po centru z pravé strany úplně sám, ale jeho zakončení šlo opět vedle brány. Na něj navázal také Murčo, který se dostal k odraženému míči na velkém vápně a placírkou poslal míč k tyči, což gólman hostů vystihl a vyrazil. V tu chvíli hosté nevěděli, kam dříve skočit. Byli pod neustálým tlakem, který jsme nakonec korunovali druhou brankou. I tato branka padla po rychlé akci po levé straně, když odcentroval Filip Skoupý a na zadní tyči uklidil pod břevno jeho bratr Lukáš 2:1. Za další tři minuty se míč vlnil v síti potřetí. Vait dlouhým míčem našel na pravé straně po celý první poločas agilního Fujeru, který si zběhl za obranu z pozice pravého beka. Nic nevymýšlel a přesným centrem našel okolo penaltového puntíku Honzu Sedláka, který netradičně hlavou vstřelil svoji první branku zápasu 3:1. Větši klid na kopačky mohl dát našemu celku také Tóth, ale jeho hlavičku po rohovém kopu gólman vyrazil doslova na brankové čáře. Hosté se dostali k několika náznakům, ale větší šanci si vypracovat nedokázali. První poločas, hlavně vinou neproměněných šancí, náš celek vyhrál „pouze“ o dvě branky.

Začátek druhého poločasu, to byl fičák jako blázen a vítr v obraně hostů. Dvě minuty po zahájení druhého poločasu se dostal ve vápně k míči Fujera, ale byl ztažen a kopala se pentle. Míč si vzal sám faulovaný hráč a placírkou se nemýlil 4:1. Uběhly pouhé tři minuty a vedení již bylo čtyřgólové. Pedál se probil po levé straně a kousek od rohového praporku poslal levačkou nadíchaný centr na zadní tyč. Tam zůstal zcela volný Lukáš Skoupý a pohotově uklidil do sítě 5:1. Opět nám stačily další tři minuty a ochozy Lícha arény si mohli zakřičet gól znovu. Honza Sedlák se dostal ve vápně k míči a placírkou doprava po zemi nedal gólmanovi sebemenší šanci 6:1. To ale nebylo vše a ruce domácích příznivců opět mířily směrem nahoru. Hororovou sedmiminutovku završil svým třetím gólem Lukáš Skoupý 7:1. Z ochozů se ozývalo deset, deset, ale k tomu nakonec nedošlo, jelikož pak přišla pasáž, kdy jsme trochu iniciativu přenechali soupeři a brankostroj se trochu zasekl. Pavlíkovští se dostali do dobré šance po průniku středem a následné přihrávky za obranu. Pavel Tomeš ale včas vyběhl a míč chytil na hranici velkého vápna. Definitivu zápasu dala nakonec branka sedm minut před koncem. Jirka Sedlák dostal přihrávku před prázdnou „zývající“ bránu. Míč si ještě stihl zpracovat, až tolik času měl, a poté placírkou poslal do sítě 8:1.

Dnešní utkání bylo nakonec zcela jednoznačné. V prvním poločase ještě mohli hosté pomýšlet na dobrý výsledek, když jej prohráli pouze o dvě branky. Nicméně nekompromisní sedmiminutovka na začátku druhého poločasu jim veškeré naděje vzala. Nakonec si z našeho fotbalového stánku odvezli osm fíků. Další utkání sehrajeme v neděli 28.04.2024 od 13:30 SEČ na půdě Rudy.

Fotogalerie 4

20. mistrovský zápas

I přes nepříliš záživný fotbal se nám podařilo uzmout další body.

Slavoj Chrášťany

1:6 (1:2)

20. kolo 14. 4. 2024 | 17:00

SK Sparta Řevničov: Tomeš P. – Tóth, Vait, Kočí, Přibyl (Sedlák Jiří) – Skoupý F., Čech (Petráček), Pedál (Hanzlík), Murčo – Skoupý L. (Kapr), Fujera (Sedlák Jan)

Branky: Skoupý L., Fujera, Tóth, Kočí, Sedlák Jan, Skoupý F.

Rozhodčí: Kozák – Pavlík, Šaroch

Po nadílce do sítě Čisté nás čekal výjezd na půdu soupeře a to do Chrášťan. Ty jsme na domácí půdě na podzim dokázali porazit 5:2. Dnešní utkání odřídil jako hlavní sudí Kozák, na lajnách mu vypomohli Pavlík a Šaroch.

Dnes jsme nemohli počítat s Benešem a Junem, jinak jsme byli kompletní. Vstup do utkání jsme měli naprosto skvělý. Vait vybojoval míč okolo půlícího kruhu a dlouhým míčem našel za obranou nabíhajícího Lukáše Skoupého. Ten se dostal do vápna a i s trochou štěstí dokázal gólmana prostřelit 0:1. Jenže za čtyři minuty bylo srovnáno. Dlouhý balón za obranu, kam si naběhl Králička. Přibyl se tělem dostal před něj, ale domácí hráč využil váhovou převahu a našeho hráče poslal na zem. Přišla přihrávka do vápna na nabíhajícího Kulhánka, který z bezprostřední blízkosti uklidil za Tomeše 1:1. Nám se od začátku nedařila kombinační hra, což zapříčinil zejména hrbolatý terén a neposekané hřiště. I tak jsme ale mohli vstřelit hned druhou branku, když se Pedál snažil využít špatné rozehrávky gólmana, ale nakonec lobem bránu o kousek přestřelil. Druhý gól na naší straně ale také přišel po chybě. Vybojovali jsme balón na hranici velkého vápna a Fujera jej placírkou poslal pod břevno 1:2. Domácí kontrovali rohovým kopem, při kterém se míč ve vápně několikrát poodrážel, ale nakonec jej Filip Skoupý uklidil do bezpečí. Náš celek vstřelil i třetí branku, ale skórující Lukáš Skoupý byl bohužel v postavení mimo hru. V dobré pozici se ke konci poločasu objevil Murčo po zklepnutí Tótha. Náš hráč nicméně bránu přestřelil. První poločas jsme tak vyhráli o jedinou branku.

Před druhým poločasem přišla jedna změna. Přibyla na hrací ploše na pozici pravého beka nahradil Jirka Sedlák. Začátek druhého poločasu jsme ale nezačali vůbec dobře. Nedostupovali jsme hráče a nechávali jim tudíž dost prostoru, a proto se domácí na nějakých deset minut dostali více do hry. Vypracovat větší šanci si ale nedokázali. Jejich mírný tlak utnul až gól Tótha. Ze standardní situace míč všechny přelétl, Nicméně z hranice malého vápna jej vrátil zpátky Kočí, kde se náš stoper dokázal prosadit hlavou 1:3. Minutu před čtvrtým gólem se dostal na hřiště Hanzlík, když vystřídal Pedála. Kočí se tedy posunul na levou zálohu, Hanzlík obsadil pozici levého beka. Kočí se hned po změně postu dostal po dlouhém míči do úprku po levé straně. Míč si navedl do vápna a dělovkou pod břevnou poslal čtvrtou navštívenku Rédlovi 1:4. Jelikož ještě před Hnazlíkem se na hřiště dostal i Honza Sedlák, byl to právě on, kdo vstřelil naši pátou branku. Našel si míč ve vápně a uklidil jej do sítě 1:5. Dobrou střeleckou pozici si vypracoval také druhý stoper Vait, když si vzal na půlce míč a prošel až před vápno. Jeho střela však skončila mimo bránu. Dvě minuty před koncem zápasu jsme se dokázali ještě jednou prosadit, když se střelou prosadil Filip Skoupý 1:6. Ten tak uzavřel gólový účet utkání.

Dnes jsme sice měli dobrý vstup do utkání, ale soupeř záhy dokázal z ojedinělé šance vyrovnat. Do šaten jsme však šli přeci jenom v lepší náladě, když jsme využili chybu soupeře v zadních řadách. Druhý poločas začal lépe soupeř, ale nic z toho nevytěžil. Nám se nakonec podařilo vstřelit ještě další čtyři branky a došli jsme si nakonec pro pohodlné vítězství. Výsledek je pro domácí možná až trochu krutý, ale takový je fotbal. Další utkání sehrajeme na domácí půdě v neděli 21.04.2024 od 17:00 SEČ. Soupeřm nám bude rezerva Pavlíkova.