One-man-show Lukáše Maška odnesla Příbram

Fotbalisté Chrudimi v rámci 25. kola FORUTNA:NÁRODNÍ LIGY porazili na domácím stadionu Příbram vysoko 6:3. Domácí sice po sedmnácti minutách prohrávali 0:2 po gólech Coňka a Čejky, poté ale začal úřadovat Lukáš Mašek. Teprve devatenáctiletý forvard prostřelil Melichara dvakrát před pauzou a dvakrát po změně stran a fantastickým výkonem zařídil výhru svého týmu.
Více

Více

Novou bodovou šňůru chce Chrudim nastartovat proti Příbrami

Tři domácí zápasy v řadě se chrudimským fotbalistům podařilo bodovat, stejný cíl mají i v sobotu 27.4.2024 v 10:15 proti Příbrami. V souboji dvou celků z horní poloviny tabulky budou chtít odčinit zaváhání ze hřiště žižkovské Viktorie.
Více

Více

Nezdar ze Žižkova nás nezlomí, věří kapitán Kesner. Stále je o co hrát

Chrudimským fotbalistům vůbec nevyšlo poslední utkání na hřišti Viktorie Žižkov, odkud si přivezli porážku 1:3. Za utkáním se ohlédl kapitán Chrudimi Ondřej Kesner.