atletikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Zajíc (VSK Univerzita Brno) 29:52,34, 2. Marčík (Škoda Plzeň) 30:13,47, 3. Chwistek (SSK Vítkovice) 30:48,71
Ženy: 1. Stewartová (Spartak Praha 4) 33:18,05, 2. Vrzalová (SSK Vítkovice) 34:22,31, 3. Lampová (Sokol Opava) 34:40,84
Muži:
100 m (vítr -0,1 m/s): 1. Simbine (JAR) 10,01, 2. Coleman 10,04, 3. Kerley (oba USA) 10,11
800 m: 1. Múla (Alž.) 1:44,55, 2. Kinyamal (Keňa) 1:44,88, 3. Murphy (USA) 1:45,18
5000 m: 1. Barega 12:55,68, 2. Mehary (oba Et.) 12:56,37, 3. Kiplangat (Keňa) 12:58,78
110 m př. (+0,8 m/s): 1. Roberts (USA) 13,12, 2. Izumija (Jap.) 13,23, 3. Parchment (Jam.) 13,26
Dálka: 1. Dendy (USA) 805, 2. Wang Ťia-nan 804, 3. Š’ Jü-chao (oba Čína) 799
Výška: 1. Kerr (N. Zél.) 231, 2. Baršim (Kat.) 229, 3. Turner (USA) 227
Tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 600 , 2. Broeders (Belg.) a Kendricks (USA) oba 582
Ženy:
200 m (+0,2 m/s): 1. Neitaová (Brit.) 22,62, 2. Battleová 22,99, 3. Richardsonová (obě USA) 23,11
400 m: 1. Paulinová (Dom. rep.) 50,89, 2. Diggsová (USA) 51,77, 3. Williamsová (Barb.) 52,00
100 m př. (+0,3 m/s): 1. Camachová-Quinnová (Portor.) 12,63, 2. Charltonová (Bah.) 12,64, 3. Williamsová (Jam.) 12,74
3000 m př.: 1. B. Chepkoechová (Keňa) 9:07,36, 2. Chemutaiová (Ug.) 9:15,46, 3. Krauseová (Něm.) 9:16,24
Dálka: 1. Koalaová (Burk. Faso) 668, 2. Burksová (USA) 659, 3. Gardaševičová (Srb.) 652
Koule: 1. Jacksonová (USA) 20,03, 2. Mittonová (Kan.) 19,86, 3. Sung Ťia-jüan (Čína) 19,83
Oštěp: 1. Kitagučiová (Jap.) 62,97, 2. Littleová (Austr.) 62,12, 3. Ruizová Hurtadová (Kol.) 60,70
Další disciplíny:
Ženy:
5000 m: 1. Alemesheteová 14:36,70, 2. Dagnachewová 14:36,86, 3. Gideyová (všechny Et.) 14:37,13
Disk: 1. Allmanová (USA) 69,86, 2. Feng Pin (Čína) 67,11, 3. Pérezová (Kuba) 65,59
volejbalPřidat do mých lig
házenáPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Ducati) 1:46,773, 2. Bezzecchi (It./Ducati) -0,271, 3. Martín (Šp./Ducati) -0,608
Moto2: 1. Aldeguer (Šp./Boscoscuro) 1:40,673, 2. Arenas (Šp./Kalex) -0,438, 3. Dixon (Brit./Kalex) -0,793, ...14. Salač (ČR/Kalex) -1,572
Moto3: 1. Alonso (Kol./CFMoto) 1:44,954, 2. Muňoz (Šp./KTM) -0,220, 3. Veijer (Niz./Husqvarna) -1,059
Sprint MotoGP: 1. Martín 19:52,682, 2. Acosta (Šp./KTM) -2,970, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -7,052
Průběžné pořadí: 1. Martín 92, 2. Acosta 63, 3. Bastianini (It./Ducati) 59, 4. Viňales (Šp./Aprilia) 56, 5. Bagnaia (It./Ducati) 50, 6. B. Binder (JAR/KTM) 49
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Andresen (Dán.) 2:50:58, 2. Dupont (Belg.), 3. Peňalver (Šp.), ...113. T. Bárta, 138. Babor (oba ČR) všichni stejný čas
Průběžné pořadí: 1. Van den Broek (Niz.) 25:53:09, 2. Kudus (Eritr.) -4, 3. Double (Brit.) -9, ...134. Babor -59:54, 137. T. Bárta -1:02:07
1. Carapaz (Ekv./EF Education-EasyPost) 4:06:03, 2. Lipowitz (Něm./Bora-hansgrohe) stejný čas, 3. Rodríguez (Šp./Ineos Grenadiers) -10, 4. Mas (Šp./Movistar), 5. Vlasov (Rus./Bora-hansgrohe) oba -14, 6. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) -27, ...105. Černý (ČR/Soudal Quick-Step) -27:39, 141. Bittner (ČR/dsm-firmenich PostNL) -33:19.
Průběžné pořadí: 1. Rodríguez 12:22:46, 2. Vlasov -7, 3. Lipowitz -9, 4. Van Wilder (Belg./Soudal Quick-Step) -21, 5. Ayuso (Šp./UAE Team Emirates) -27, 6. Mas -38, ....122. Černý -50:06, 141. Bittner -1:04:45.
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
Muži:
K1: 1. Přindiš (USK Praha) 92,72 (0 tr. sekund), 2. Novák (Olomouc) -0,66 (0), 3. Krejčí (Dukla) -1,06 (2)
Průběžné pořadí ČP: 1. Přindiš 183, 2. Krejčí 172, 3. Zima (USK Praha) 166
C1: 1. Rohan 96,55 (0), 2. Prskavec -0,10 (0), 3. Chaloupka (všichni USK Praha) -1,98 (0)
Průběžné pořadí ČP: 1. Prskavec 211, 2. Chaloupka 205, 3. Rohan 194
Ženy:
K1: 1. G. Satková 102,38 (0), 2. Hilgertová (obě USK Praha) -0,76 (0), 3. Beková (Dukla) -1,51 (0)
Průběžné pořadí ČP: 1. G. Satková 203, 2. Beková 180, 3. Hilgertová 178
C1: 1. G. Satková 106,86 (0), 2. T. Kneblová -6,75 (0), 3. M. Satková (obě Dukla) -8,85 (4)
Průběžné pořadí ČP: 1. G. Satková 212, 2. M. Satková 205, 3. T. Kneblová 198
gymnastikaPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Ženy: 1. Hnedčiková (Běl.) 1435, 2. Song Sung-Min (Korea) 1427, 3. Micheliová (It.) 1417, ...8. Novotná 1392, 18. Hlaváčková (obě ČR) 1055
Finále:
Švédsko - Estonsko 8:4
O 3. místo:
Norsko - Švýcarsko 6:5
veslováníPřidat do mých lig
Muži:
Dvojskif lehkých vah: 1. Schäuble, Ireland (Švýc.) 6:47,56, 2. Oppo, Soares (It.) 6:49,83, 3. Benske, Tjöm (Nor.) 6:50,06, 4. Vraštil, Šimánek (ČR) 6:52,43
Párová čtyřka: 1. Itálie (Carucci, Panizza, Chiumento, Gentili) 6:03,93, 2. Švýcarsko 6:04,66, 3. Polsko 6:05,33, ...finále B: 3. Česko (Zima, Čížek, Potůček, Baldrián) 6:20,00
Osma: 1. Británie 5:52,90, 2. Německo 5:55,23, 3. Rumunsko 5:56,11
Ženy:
Dvojskif lehkých vah: 1. Van Groningenová, Cozmiucová (Rum.) 7:29,63, 2. Kontuová, Ficuová (Řec.) 7:31,94, 3. Rodiniová, Crosiová (It.) 7:33,73
Čtyřka bez korm.: 1. Británie (Gloverová, Boothová, Redgraveová, Shortenová) 6:53,95, 2. Rumunsko 6:55,47, 3. Nizozemsko 6:58,23
Párová čtyřka: 1. Británie (Henryová, Scottová, Andersonová, Brayshawová) 6:41,19, 2. Ukrajina 6:43,02, 3. Německo 6:46,63, ...finále B: 5. Česko (Zavadilová, Pospíšilová, Nedělová, Podrazilová) 7:20,54